Referencie

TAMI je pre mňa osobne obrovská kapacita. Neustále sa vzdeláva a žiadna otázka ohľadom Instagramu u nej neostane bez odpovede. Mala som tú česť byť s TAMI v kontakte od začiatku a zažiť s ňou hneď viacero druhov spoluprác. Je výborná speakerka, dokáže podať komplexný výklad a pútavou formou. Obrovská vďaka za jej neustály prílev energie a faktických informácii v odborných článkoch o Instagrame na našom webe a rovnako v LIVE vysielaniach. Ako konzultantka dokáže nie len odhaliť príčinu problému, podať riešenie, ale i pridať k nemu ďalšie marketingové/ biznis nápady. Verím, že sa do budúcna bude naša spolupráca neustále rozširovať. TAMI je pre mňa človek s veľkým “Č”.

Martina Novotná

Zakladateľka komunity a zároveň online magazínu akcnezeny.sk na Slovensku a Akční ženy v Čechách. Organizácia Akčné ženy pomáha ženám online a rovnako offline vo vzdelávaní, podnikaní a networkingu.

S TAMI sa poznám už “nejaký ten piatok”! Zoznámili sme sa na mojej prvej SUPERfeel konferencií a už vtedy ma očarila jej energia. Veľmi rada spolupracujem s ľuďmi ako je TAMI. Je zodpovedná, zorganizovaná, autentická a vždy mi zlepší jej prítomnosťou náladu. Fandím jej projektu INSTARAŇAJKY, lebo to robí dobre a ľudia ju nasledujú. Samé sme spolu podnikli veľmi úspešný workshop o Instagrame a rada si od nej nechám poradiť pri správe sociálnych sietí, keď potrebujem. Som rada, že som ju stretla a verím, že nás čaká ešte množstvo úspešných spoluprác. 

Ivana Kičikoleva

Founder & CEO SUPERfeel konferencia a SUPERladies projektu Modelka a podnikateľka

TAMI a jej INSTARAŇAJKY som objavila začiatkom tohto roka (2018), keď som sa rozhodla rozbehať moje IG účty. Prišla mi do života práve vtedy, keď som ju potrebovala a ani o tom nevedela. Nebola som fanúšikom akýchkoľvek videí na sieťach, no TAMI si ma získala svojim bezprostredným, spontánnym a autentickým prejavom. Keď som ju prvýkrát mala možnosť stretnúť na offline raňajkách, ktoré pravidelne organizuje, potvrdilo sa mi to, čo som o nej vedela z virtuálneho sveta. Jej priamosť a schopnosť udrieť klinec po hlavičke sa môžu javiť na prvý pohľad ako tvrdé, ale v skutočnosti je to presne to, čo potrebujeme počuť, aby sme sa posunuli ďalej v tom, čo robíme.

Instaraňajky ma doslova instatne vzdelali nielen o Instagrame za veľmi krátky čas. A nebolo to iba o vzdelaní, ale aj o komunite a o networkingu, mala som tak možnosť spoznať ďalšie úžasne šikovné ženy, ktoré sú podobné ako ja.

Neprestáva ma udivovať, ako promtne je schopná reagovať na všetko, čo sa v oblasti marketingu na sieťach deje. Je profesionálna a zároveň ľudsky ochotná pomôcť, keď to potrebujem.

Nika Macinská

Owner and Founder IMANI - móda s posolstvom a Blogu Denník mamy 8 detí

V rámci projektu „Čo dokáže mama“ TAMI spravuje naše sociálne médiá. Úprimne povedané, šikovnejšiu osobu na Slovensku v tomto smere nepoznám. TAMI má neuveriteľný prehľad o všeobecnom dianí vo svete Facebooku a Instagramu, neujde jej žiadna novinka, ktorú okamžite aplikuje do praxe. Vďaka jej trefným príspevkom, okamžitého odpovedania na správy a milého prístupu, nám okruh fanúšikov na sociálnych sieťach mnohonásobne vzrástol. Tamarkine nasadenie, zodpovednosť a ochota je úžasná a ja ju z pozície zakladateľky projektu nesmierne oceňujem.

Andrea Kováčová

Zakladateľka a autorka projektu a vydavateľstva „Čo dokáže mama“

Už ani neviem ako mi TAMI privialo do cesty, ale po konzultácii s ňou sa mi objasnilo, akou cestou viesť Instagram. Inšpirovala som sa jej lajfkami  a zistila som, že je to úžasný spôsob komunikácie s followermi. Dnes to už mám ako obednú oddychovku od detí, keď spia, a pripájajú sa mi najmä maminy, ktoré sú v tomto čase po 12h k dispozícii. Veľa som sa naučila cez jej lajfky, i cez príspevky a taktiež spoznala pár milých ľudí.

Eliška Pichoňská

Vizážistka, hairstylista a blogerka v jednom. Vyše 20 rokov som zbierala skúsenosti v makeupe a kozmetickom priemysle.

Stretnutie s TAMI mi doslova zmenilo život. Spoznala som ju ako autorku knižky „Mamou po 30“ a spíkerku a hneď ma očarila jej energia. Preto som sa medzi prvými pridala do jej novovzniknutej skupiny @instaranajky. Vďaka jej podpore a radám môj instagramový profil narástol päťnásobne a stále rastie. Len vďaka nej som odhodila posledné zábrany, postavila sa pred kameru a zbavila sa strachu z natáčania. Čo si však na nej cením najviac je, jej vášeň pre vzdelávanie a pomoc ostatným. To nás spája a ja na nej obdivujem, ako štedro sa delí s ostatnými o svoje cenné poznatky. TAMI je človek, ktorého sa oplatí spoznať. Je naozajstnou odborníčkou v tom, čo robí a robí to sakramentsky dobre. A ja ďakujem, že sa stala súčasťou môjho sveta a že ju môžem zavolať na kávu a viem, že sa budeme mať dlho o čom rozprávať.

Veronika Bošková

Marketingový konzultant so zameraním na kreatívny sektor a malovýrobcov. Profesne sa venuje oblasti online marketingu, grafickému dizajnu a strategickému marketingu. Organizuje tiež vzdelávací event pre tvorcov - Handmade konferenciu a v minulom roku jej vyšla prvá kniha s názvom Úspešné handmade podnikanie.

Ďakujem Tami z konzultačné stretnutie.  Vie pozorne počúvať a pomohla mi pochopiť a nadstaviť, ako mám postupovať pri využívaní marketingových nástrojov na Instagrame podľa mojich potrieb, cieľov a očakávaní. Nadstavili sme si plán, podľa ktorého sa snažím postupovať. Vysvetlila mi, čo je pre mňa dôležité a ako sa na to zamerať. Navyše má ľudský prístup, čo zohráva tiež dôležitú úlohu z pohľadu dôvery. Odporučila mi ťa Eliška Pichonská (elimakeupartist.sk) a ja ťa odporúčam tiež. 

Andrea Ziegler

Imidž kouč a štylista „Terapia imidžom pomáha na ceste k úspechu a k lepšiemu vzťahu k sebe samému“

Tami je bomba. Nielen energetická a pozitivistická, ale najmä profesionálna. O Instagrame na biznis účely vie úplné všetko a najlepšie je, že sa o to nezištne delí so všetkými, ktorí si ju na jej profile INSTARAŇAJKY nájdu. Veľmi rada ju sledujem lebo mi vďaka nej neujde nič podstatné, čo sa na Instagrame deje a okrem toho ma vždy veľmi príjemne naladí svojim pozitívnym vyžarovaním. Vysoko na nej cením aj to, že dáva dohromady slovenskú handmade a blogerskú komunitu, či už v online prostredí, alebo na offline raňajkách.

Zuzana Barková

Marketérka, Fashion blogerka, Content creator a copywriter

TAMI je úžasná inšpirátorka. Stále usmiata, energiou nabitá profesionálka, ktorá sa vie naladiť na ľudí a strhnúť ich na svoju pozitívnu strunu. U podnikateliek, s ktorými TAMI pracuje, či už individuálne alebo prostredníctvom jej programu Instaraňajky, vidím obrovské pokroky vpred a všetkým dámam (aj pánom, či firmám) veľmi fandím. TAMI vám vybuduje Instagram tak, aby zarábal. A nie sú to len prázdne slová, skúste sa pozrieť na ľudí, ktorí sa pred TAMI trápili s touto sociálnou sieťou a dnes je to pre nich prosperujúci predajný kanál. TAMI  je aj za každú srandu, dokáže si ju urobiť aj zo seba a odľahčiť tak neľahký svet biznisu. Na nič sa nehrá, je presne taká, ako sa prezentuje. Som mama dvoch synov a nikdy som nemala také tie mamičkovské potreby zdieľať o rodičovstve alebo čítať o tom knihy. Knihu od TAMI  „Mamou po 30“ som však prečítala za jednu noc a veľa som si uvedomila aj sama o sebe, nasmiala som sa a dokonca som z nej predčítala môjmu manželovi, ktorý zahlásil: S TAMI sa chcem zoznámiť!

Andrea Hinková -Tarová

šéfredaktorka časopisu Harmónia, autorka projektu „Ako sa dostať do časopisu“ a blogerka pre ženy 40 +.