Verím marketingu
cez Instagram a TikTok

Som TAMI, diplomovaný marketér s PhD. z Masmediálnej komunikácie a reklamy (2011). Vidím obrovský komerčný potenciál v strategickej komunikácií malého a stredného biznisu/osobnej značky na sociálnych sieťach Facebook, Instagram a TikTok.

Za posledné roky som sa stala sprievodkyňou podnikateľov pri dosahovaní obchodných/finančných cieľov s využitím Instagramu. Spoluprácu začíname auditom súčasného stavu Instagramového účtu, ktorý integrujem do kontextu a špecifík podnikania, biznis plánu a modelu a iných marketingových a predajných kanálov. Na Vašu žiadosť vypracujem komunikačnú stratégiu, návrhy na vizuálny obsah na Instagrame (čiastočne Facebooku a TikToku) alebo vyškolím Váš marketingový tím, resp. správcu sociálnych sieti. Dôležité je poznať cieľovú kategóriu klientov, ktorí cez kanál „sociálna sieť“ prúdia k Vám, resp. pomôžem vybudovať tento kanál akvizície klientov. Prostredníctvom online / offline konzultácie alebo školenia predstavím možnosti a konkurenčnú výhodu Vášho pobytu práve na Instagrame (TikToku). Veľmi rada sa dozviem, čím viem byť osožná práve Vám, preto preferujem telefonát alebo hlasové správy na WhatsApp. Teším sa na spoluprácu! 

 

Delegovať správu Instagramu a komunikáciu Vašej značky môžete až vtedy, keď Vy, ako majiteľ biznisu, rozumiete funkcionalite, špecifikám a funkciám tejto platformy.

$

Pomôžem určiť efektívnosť platformy Instagram pre Vašu komunikačnú stratégiu a náležitosť cieľovej skupiny

$

Nastavím obsahovú stratégiu, poradím s efektívnou správou Instagramu

$

Vyselektujem funkčné biznis nástroje Instagramu pre Vaše podnikanie

$

Urobím audit Vášho účtu na Instagrame

$

Učím strategicky komunikovať na sociálnej sieti Instagram (Facebook) a zvyšovať povedomie o značke, produkte, službe, projekte

$

Pripravila som sériu online produktov, ktoré môžete študovať z pohodlia Vášho domova/kancelárie a stať sa guru Instagramu

Komunikujte efektívne a nedovoľte sociálnej sieti požierať
Váš 
vzácny časpeniaze

TAMI

 

O TAMI

Služby

Kurz

Spolupráca

 

KONTAKT

Tel. a WhatsApp:

SOC. SIETE

TikTok:

SoundCloud:

NEWSLETTER